DESE OZON JENERATÖRLERİ

Ozon jeneratörlerinin elektrik sarfiyatları minimum düzeydedir. Dolayısıyla elektrik girdisinden önemli anlamda fayda sağlamaktadır. En güvenilir Ozon Makinası Fiyatları Kayseri ve etkili temizlik yöntemi olduğu için çeşitli kimyasallara gereksinimi ortadan kaldırır. Bu sayede farklı kimyasallara ayrılan yüksek düzeydeki maliyet girdilerini ortadan kaldırmış olur.

Ozon Makinası Fiyatları Kayseri Ozonu Nasıl Oluşturur?
Ozon, Oksijen (O2) atomuna bir adet daha oksijen eklenmesi sonucu oluşur daha sonra tekrar oksijene dönüşür. DESE OZON JENERATÖRLERİ, havadan sağlanan iki Oksijen atomunun yüksek voltajlı titanyum plakalardan geçirerek doğadaki Korona Akım Metodunu küçük çaplı modelleyerek OZON oluşturur.

Ozon Makinası Fiyatları Kayseri Ozon Cihaz Modelleri 

Ozon makinası fiyatları Ev tipi ve sanayi tipi olmak üzere ozon cihazları iki modele ayrılmaktadır. Ev tipi ozon cihazları, genellikle ozonlama temizlik işlerinde kullanılır. Bu cihaz sayesinde evlerde bulunan en küçük eşyalardan başlayarak en büyük mobilyalara doğru pratik ve etkin bir şekilde temizleme işlemi yapılmaktadır. Ozon cihazları, yalnızca ortamı mikroplardan arındırarak temizlememekte aynı zamanda oksijenin saflaşmasını da sağlamaktadır. Böylece insan sağlığı için hiçbir zararı olmayan cihazlardır. Ozon makinası, uzman ekipler tarafından kullanılırlar.
 

deseozon.com

Ozon Makinası Fiyatları Kayseri DESE Ozon Jeneratörleri Cihazları Jeneratör Sistemleri Ozon Cihazı Toptan İmalat Satış Fabrikası İstanbul
.